KETCHUP ZACZYNA SIĘ OD POMIDORA
Aby podnieść jakość produktu spożywczego na półce, należy najpierw podnieść jakość produktu w ziemi” ~ Henry J. Heinz

Henry J. Heinz rozpoczął hodowlę naszych pomidorów w 1934 roku, wysiewając nasiona unikalnych odmian, uprawianych do dzisiaj. Nasze pomidory są bardziej czerwone, mięsiste i smaczniejsze niż te, które można znaleźć w supermarkecie.  

Duch zaangażowania Henry'ego J. Heinza w jakość i zrównoważony rozwój nadal przenika działania HEINZ. Do 2025 roku 100 procent pomidorów keczupowych HEINZ będzie pozyskiwanych w sposób zrównoważony, z użyciem pionierskich technik dbania o glebę, umożliwiających zwiększenie zbiorów pomidora z każdego hektara.

Współcześnie pomidor HEINZ jest znany na całym świecie za sprawą swojej niezrównanej tekstury, która nadaje keczupowi HEINZ skondensowany, bogaty smak, który znasz i kochasz.

Skąd możemy być pewni najlepszej jakości? Wiodący na świecie eksperci zajmujący się pomidorami keczupowymi monitorują każdy etap ich wzrostu, aby zagwarantować, że każdy pomidor jest tak dobry, jak powinien.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

BRAK ODPADÓW

SZERZENIE DOBRA

Odmiany nasion HEINZ pozwalają nam uprawiać więcej pomidorów przy zużyciu mniejszych zasobów i ograniczeniu ilości odpadów.

Oprócz zmniejszenia ilości odpadów, każda część pomidora, której nie ma w naszym keczupie, jest odzyskiwana i wykorzystywana jako pasza, kompost lub nawóz, aby wyhodować kolejne rośliny.

Korzystając z naszej wiedzy na temat pomidorów, stworzyliśmy projekty rozwoju rolnictwa, które uczą ochrony i uprawy pomidorów w gospodarstwach na całym świecie, w tym w Brazylii, Chinach, Egipcie i Hiszpanii.