Heinz selection communication
Heinz selection communication

Czym jest HEINZ SELECTION? To globalny program marki HEINZ wyróżniający najznamienitsze burgerownie prowadzone z pasją! Obecnie obejmuje ponad 400 najlepszych burgerowni z 22 krajów na całym świecie i ta liczba ciągle rośnie. Odznaczenie HEINZ SELECTION jest jedynym w swoim rodzaju DROGOWSKAZEM dla wszystkich miłośników burgerów szukających smaku z najwyższej półki.

Aby zdobyć to odznaczenie naprawdę trzeba się postarać! Przyznajemy je na zasadzie konkursu #HEINZSelectionFinals we współpracy z Chefami HEINZ z różnych części świata  oraz wyjątkowymi Gośćmi będącymi fanami Burgerów! To wydarzenie jest dla Burger Masterów pełnym emocji i presji czasu wyzwaniem, podczas którego mogą zaprezentować swoje kulinarne skille i pochwalić się kreatywnością. Upływające minuty i stres rzucają Uczestnikom kłody pod nogi, jednak to weryfikuje kto będzie w stanie zaskoczyć Was niesamowitym burgerowym doznaniem bez względu na wszystko!

Za nami już dwie edycje i setki sprawdzonych zgłoszeń. W finałach zmierzyło się już łącznie 40 Burgerowni, spośród których wyłoniliśmy 20 Zwycięskich lokali - po pierwszej edycji przedłużyliśmy współpracę z 7, a w 2024 wybraliśmy kolejne 10.

Burgerownie objęte programem #HEINZSelection to gwarancja jakości potwierdzona przez HEINZ! Koniecznie zaplanujcie sobie BURGER TOUR po Polsce, aby odwiedzić te wszystkie niesamowite miejsca. Tam poczujecie, że IT HAS TO BE HEINZ!