FAQS

Jeżeli masz pytanie na temat naszej firmy lub naszych produktów, odpowiedzi na najczęściej zadawane z nich możesz znaleźć tutaj. Jeżeli czegoś brakuje, śmiało Napisz do Nas.

Co oznacza napis "57 VARIETIES" na etykietach Heinz?
Podczas przejażdżki nowojorskim metrem w 1896 roku, założyciel naszej firmy, Henry J. Heinz zobaczył reklamę "21 rodzaju butów" firmy obuwniczej i docenił jej błyskotliwość. Mimo tego, że w tym czasie Heinz oferował już ponad 60 produktów, Henry stwierdził, że 57 to szczęśliwy numer. Tak więc zaczął używać sloganu "57 varieties" lub "57 rodzajów" we wszystkich swoich reklamach. Dzisiaj firma ma już ponad 5 700 produktów na całym świecie i nadal korzysta z magii numeru "57". Dowiedz się więcej o Heinz i o naszej historii.
Jak mogę się dowiedzieć gdzie kupić moje ulubione produkty Heinz?
Ponieważ jesteśmy ulubioną marką na wielu rynkach, większość supermarketów oferuje nasze produkty. Jeżeli uważasz, że oferta naszych produktów jest ograniczona w twoim lokalnym sklepie, daj o tym znać naszemu Działowi Obsługi Klienta.
Do kogo mogę się zwrócić w sprawie szczegółowych informacji na temat produktu i jego składu?
Skład poszczególnych produktów znajdziesz na naszej stronie w zakładce Produkty. Nasz Dział Obsługi Klienta również może pomóc odpowiedzieć na twoje pytania. Jeżeli chcesz zadać jakieś pytanie, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta lub wypełnij nasz formularz kontaktowy.
Czy Heinz może zaprzestać produkcję niektórych swoich produktów?
Od czasu do czasu wycofujemy produkt z naszej oferty, ponieważ albo wprowadzamy nową recepturę, albo była to edycja limitowana.
Kto może odpowiedzieć na pytania związane z wartością odżywczą produktu Heinz?
Nasz doświadczony zespół specjalistów od żywienia pozostaje do waszej dyspozycji w razie pytań związanych z wartościami odżywczymi naszych produktów. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta lub wypełnij nasz formularz kontaktowy. Pamiętaj również, że podstawowe informacje o produkcie jak to zawarte w nim składniki oraz wartości odżywcze znajdują się na jego etykiecie.
Czy Heinz wykorzystuje w swoich produktach żywność modyfikowaną genetycznie (GMO)?
Heinz dokłada wszelkich starań, aby produkty Heinz pozostały wolne od składników pochodzących z upraw genetycznie zmodyfikowanych. Pozyskujemy składniki niezmodyfikowane genetycznie poprzez starannie kontrolowanych dostawców. Ponadto przeprowadzane są niezależne testy, żeby do tego nie dopuścić.
Jakie sztuczne barwniki, wzmacniacze smaku i konserwanty są wykorzystywane w produktach Heinz?
Staramy się nie używać sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku i konserwantów w naszych produktach. Pamiętaj, aby zawsze spojrzeć na etykietę danego produktu, kiedy poszukujesz informacji o zawartych w nim składnikach i jego wartościach odżywczych.
Jak długo można przechowywać otwartą puszkę fasolki Heinz Beanz? Czy można przechowywać fasolkę w otwartej puszce?
Najlepiej umieścić fasolkę w czystym, dającym się szczelnie zamknąć niemetalowym pojemniku. Taki pojemnik należy trzymać zamknięty w lodówce, a fasolkę spożyć do 2 dni po otwarciu. Dokładne informacje dotyczące przechowywania znajdziesz na etykiecie produktu.
Czy plastikowe butelki po ketchupie można poddać recyklingowi?
Tak. Plastikowe butelki po ketchupie Heinz wykonane są z plastiku PET, który całkowicie nadaje się do recyklingu.
Kiedy wypełniam formularz na tej stronie, mój kod pocztowy zostaje odrzucony. Dlaczego?
Upewnij się, że podajesz polski kod pocztowy. Upewnij się też, czy nie podajesz litery "o" zamiast cyfry "0". Jeżeli problem nadal występuje, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta poprzez formularz kontaktowy. Upewnij się, że przekazujesz nam dokładny opis problemu, wraz z informacją o rodzaju twojego komputera i przeglądarki, z której korzystasz.
Ile jest fasolek znajduje się w puszce Heinz Beanz?
W standardowej puszce Beanz 415 g jest około 465 fasolek.
Jakie są dane rejestrowe firmy?
Firmy należące do Heinz (zarejestrowane w Polsce):
    ●  HJ HEINZ POLSKA SP. Z.O.O. (KRS: 0000491355, NIP: 6961001802, REGON: 410228154, KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 15 550 880,00 ZŁ)
    ●  PUDLISZKI SP. Z.O.O. (KRS: 0000309740, NIP: 6961837848, REGON: 300891716, KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 243 173 780,00 ZŁ)
    ●  Obie zarejestrowane w:
          ○  Ulica: FABRYCZNA 7
          ○  Kod pocztowy: 63-840
          ○  Miejscowość: PUDLISZKI
          ○  Organ rejestrowy/ewidencyjny: SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Nasz Dział Obsługi Klienta Heinz odpowiedział na najczęściej zadawane przez Was pytania. Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, śmiało Napisz do Nas.